LUX Live: Religieuze diversiteit – niets dan problemen?

23 november 2011 | 14:52

Religieuze diversiteit levert niets dan problemen op, dus we moeten er zo snel mogelijk vanaf. Dat is het standpunt van veel Nederlanders. Al jarenlang is er een hoop discussie rondom de multiculturele samenleving en de prominente aanwezigheid van de Islam in ons land. De aanwezigheid van verschillende religieuze tradities zorgt volgens veel mensen voor conflicten en maatschappelijke problemen. Reden genoeg om mensen met een afwijkende overtuiging zo snel mogelijk te laten integreren! Maar is dit standpunt wel terecht? Is religieuze diversiteit per definitie problematisch? Hoogleraar Erik Borgman ziet juist de voordelen van een religieus diverse samenleving.

De onenigheid die het met zich meebrengt zorgt voor dynamiek in onze samenleving en dat is precies wat we nodig hebben. Kortom: hoog tijd om de voor- en nadelen van religieuze diversiteit opnieuw eens op een rijtje te zetten.

Aanvang: dinsdag 29 november, 20:00 uu

Locatie: LUX, Mariënburg 38-39, Nijmegen.

Entree: 5 euro, kaartjes kunnen hier gereserveerd worden.

 

Reacties


Geen reacties geplaatst.

Laat een reactie achter

Op deze weblog worden reacties gemodereerd. Hierdoor zullen reacties pas verschijnen als de auteur ze heeft goedgekeurd.

Plaats een reactie op het artikel 'LUX Live: Religieuze diversiteit – niets dan problemen? '





CAPTCHA Image Reload Image
Type bovenstaande letters hieronder:


Aanmelden nieuwsbrief

Ruim 1500 personen en instellingen zijn geabonneerd op de tweewekelijkse nieuwsbrief van de Republiek Allochtonië. Wilt u ook een abonnement op de nieuwsbrief? Vul dan hieronder uw emailadres in.

Aanmelden voor de nieuwsbrief van Republiek Allochtonië

Of neem een abonnement op de dagelijkse nieuwsbrief.

Zoeken op trefwoord

Over republiek Allochtonië

Achtergronddossiers

Meest gelezen blogs

Banners

  • Doneren
  • Ewoud Butter

Laatste reacties

Archieven

Categorieën


Republiek Allochtonië